Orbán Viktor a Facebook-oldalán, az alábbi bejegyzéssel árulta el március 15-i programját:
Talpra, magyar! Ünnepeljünk együtt március 15-én Kiskőrösön, Petőfi Sándor szülőházánál!
Kapcsolódó Facebook-bejegyzés
Március 15-re már több fővárosi megmozdulást jelentettek be, a Demokratikus Koalíció rendezvényén Gyurcsány Ferenc és Dobrev Klára is felszólal, a Mi Hazánk Mozgalom „Béketüntetéssel” készül, míg lesz „Szabadságmenet” is.
Orbán Viktor legutóbb a parlament tavaszi ülésszakának nyitónapján mondott beszédet, nem sokkal előtte évértékelőt tartott.
Mi történt tavaly?
2022-ben a választásokhoz közeledve többek között Békemenet is volt március 15-én, Orbán Viktor a Kossuth téren mondott beszédet, a miniszterelnök akkori gondolatairól itt találja a beszámolónkat.
Az egy évvel ezelőtt még hatpárti összefogásként működő ellenzék nagygyűlésén a pártvezetők mellett a miniszterelnök-jelölt, Márki-Zay Pétert állt a színpadra. A Mi Hazánk Mozgalomnak akkor is volt saját rendezvénye, ahol felszólalt Toroczkai László.