Megnevezte 2022-es jelöltjeit a Fidesz

A Fidesz országos választmánya döntött az egyéni választókerületi jelöltekről – közölte a párt szerdán.

“A Fidesz-KDNP felkészült az országgyűlési választásra, mert Magyarországnak előre kell mennie, nem hátra!” – írták az MTI-nek küldött közleményben.

Megye vk Vk központ Jelölt
Bács-Kiskun
1 Kecskemét Salacz László
Bács-Kiskun
2 Kecskemét Szeberényi Gyula
Bács-Kiskun
3 Kalocsa Font Sándor
Bács-Kiskun
4 Kiskunfélegyháza Lezsák Sándor
Bács-Kiskun
5 Kiskunhalas Bányai Gábor
Bács-Kiskun
6 Baja Zsigó Róbert
Baranya
1 Pécs Kővári János
Baranya
2 Pécs Hoppál Péter
Baranya
3 Mohács Hargitai János
Baranya
4 Szigetvár Nagy Csaba
Békés
1 Békéscsaba Herczeg Tamás
Békés
2 Békés Dankó Béla
Békés
3 Gyula Kovács József
Békés
4 Orosháza Erdős Norbert
Borsod-Abaúj-Zemplén
1 Miskolc Csöbör Katalin
Borsod-Abaúj-Zemplén
2 Miskolc Kiss János
Borsod-Abaúj-Zemplén
3 Ózd Riz Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén
4 Sajószentpéter Demeter Zoltán
Borsod-Abaúj-Zemplén
5 Sátoraljaújhely Hörcsik Richárd
Borsod-Abaúj-Zemplén
6 Tiszaújváros Koncz Zsófia
Borsod-Abaúj-Zemplén
7 Mezőkövesd Tállai András
Budapest
1 V.kerület Böröcz László
Budapest
2 XI.kerület Simicskó István
Budapest
3 XII. kerület Fürjes Balázs
Budapest
4 II.kerület Gór Csaba
Budapest
5 VI-VII.kerület Kovács Balázs Norbert
Budapest
6 VIII-IX.kerület Sára Botond
Budapest
7 XIII.kerület Harrach Tamás
Budapest
8 XIV.kerület Borbély Ádám
Budapest
9 X.kerület Pap Sándor
Budapest
10 III.kerület Bús Balázs
Budapest
11 IV.ker Wintermantel Zsolt
Budapest
12 XV.kerület Pintér Gábor
Budapest
13 XVI.kerület Szatmáry Kristóf
Budapest
14 XVII.kerület Dunai Mónika
Budapest
15 XVIII.kerület Lévai István Zoltán
Budapest
16 XX.kerület Földesi Gyula
Budapest
17 XXI.kerület Németh Szilárd
Budapest
18 XXII.kerület Németh Zsolt
Csongrád-Csanád
1 Szeged Bartók Csaba
Csongrád-Csanád
2 Szeged Mihálffy Béla
Csongrád-Csanád
3 Szentes Farkas Sándor
Csongrád-Csanád
4 Hódmezővásárhely Lázár János
Fejér
1 Székesfehérvár Vargha Tamás
Fejér
2 Székesfehérvár Törő Gábor
Fidesz – KDNP egyéni jelöltjei 2022

Fejér 3 Bicske Tessely Zoltán
Fejér
4 Dunaújváros Mészáros Lajos
Fejér
5 Sárbogárd Varga Gábor
Győr-Moson-Sopron
1 Győr Simon Róbert Balázs
Győr-Moson-Sopron
2 Győr Kara Ákos
Győr-Moson-Sopron
3 Csorna Gyopáros Alpár
Győr-Moson-Sopron
4 Sopron Barcza Attila
Győr-Moson-Sopron
5 Mosonmagyaróvár Nagy István
Hajdú-Bihar
1 Debrecen Kósa Lajos
Hajdú-Bihar
2 Debrecen Pósán László
Hajdú-Bihar
3 Debrecen Tasó László
Hajdú-Bihar
4 Berettyóújfalu Vitányi István
Hajdú-Bihar
5 Hajdúszoboszló Bodó Sándor
Hajdú-Bihar
6 Hajdúböszörmény Tiba István Csaba
Heves
1 Eger Pajtók Gábor
Heves
2 Gyöngyös Horváth László
Heves
3 Hatvan Szabó Zsolt
Jász-Nagykun-Szolnok
1 Szolnok Kállai Mária
Jász-Nagykun-Szolnok
2 Jászberény Pócs János
Jász-Nagykun-Szolnok
3 Karcag F. Kovács Sándor
Jász-Nagykun-Szolnok
4 Törökszentmiklós Herczeg Zsolt
Komárom-Esztergom
1 Tatabánya Bencsik János
Komárom-Esztergom
2 Esztergom Erős Gábor
Komárom-Esztergom
3 Komárom Czunyiné Bertalan Judit
Nógrád
1 Salgótarján Becsó Zsolt
Nógrád
2 Balassagyarmat Balla Mihály
Pest
1 Érd Aradszki András
Pest
2 Budakeszi Menczer Tamás
Pest
3 Szentendre Vitályos Eszter
Pest
4 Vác Rétvári Bence
Pest
5 Dunakeszi Tuzson Bence
Pest
6 Gödöllő Vécsey László
Pest
7 Vecsés Szűcs Lajos
Pest
8 Szigetszentmiklós Bóna Zoltán
Pest
9 Nagykáta Czerván György
Pest
10 Monor Pogácsás Tibor
Pest
11 Dabas Pánczél Károly
Pest
12 Cegléd Földi László
Somogy
1 Kaposvár Gelencsér Attila
Somogy
2 Barcs Szászfalvi László
Somogy
3 Marcali Móring József
Somogy
4 Siófok Witzmann Mihály
Szabolcs-Szatmár-Bereg
1 Nyíregyháza Szabó Tünde
Szabolcs-Szatmár-Bereg
2 Nyíregyháza Vinnai Győző
Szabolcs-Szatmár-Bereg
3 Kisvárda Seszták Miklós
Szabolcs-Szatmár-Bereg
4 Vásárosnamény Tilki Attila
Szabolcs-Szatmár-Bereg
5 Mátészalka Kovács Sándor

Szabolcs-Szatmár-Bereg 6 Nyírbátor Simon Miklós
Tolna
1 Szekszárd Horváth István
Tolna
2 Dombóvár Potápi Árpád János
Tolna
3 Paks Süli János
Vas
1 Szombathely Hende Csaba
Vas
2 Sárvár Ágh Péter
Vas
3 Körmend V. Németh Zsolt
Veszprém
1 Veszprém Ovádi Péter
Veszprém
2 Balatonfüred Kontrát Károly
Veszprém
3 Tapolca Navracsics Tibor
Veszprém
4 Pápa Kovács Zoltán
Zala
1 Zalaegerszeg Vigh László
Zala
2 Keszthely Nagy Bálint
Zala
3 Nagykanizsa Cseresnyés Péter